יצירת תוכן – כל הפתרונות לתוכן באירוע

יצירת תוכן, כתבי חידה, משחקים ומפות

חידה לגיוס סטודנטים לאינטל
חידון פייסבוק עם חב' ההפקה פרופיט למח' הגיוס של אינטל

כתיבה מקורית של ניווטבע היא דרך נהדרת לחבר אנשים לערכים.

כתב חידה מותאם ומשחקים מבוססי תוכן הם הזדמנות מצויינת לחברות וארגונים לחדד את המסר השיווקי כלפי חוץ, להעביר תכנים "מסובכים" של איכות ובטיחות כלפי פנים ולחזק את הזדהות העובדים בהפעלה מהנה! 

מכתב תודה לניווטבע ממנהל תחנת הכח חיפה

אפשר להתאים כתב חידה לכל חוגג/ת של ארוע פרטי (יום הולדת, בר או בת מצוה, הצעת נישואין ומסיבה) ועסקי – כי זה התוכן של האירוע.

לבתי ספר ומוסדות הוראה – חידות תורמות ליישום והפנמה של מסרים חינוכיים בצורה ידידותית או להנחלת מאורעות הסטוריים בימי מורשת. 

בקהילות ויישובים התוכן מביא לחיבור התושבים זה לזה, למיתוג איזורי ומכבד מפגשים וארועי הנצחה. 

יצירת כתב חידה לתערוכת הדינוזאורים בירושלים

שלוש דוגמאות לתשבצים שנעשו לימי גיבוש וכיף לחברות

 

ומה התגובות לכתבי החידה?

 ציטוט מהמכתב שהתקבל בעקבות "יום הבטיחות והאיכות" בתחנת הכח חיפה:

"…קיבלנו כתבי חידה שנכתבו בחוכמה, בחדות ושמו זרקור על כל היבטי הבטיחות ביום יום של עובדי החברה. זכינו להירתמות והזדהות מלאה של כל המשתתפים. הפעילות הייתה מהנה, תאמה בצורה יוצאת דופן את אופי הקהל וגרפה מחמאות אין סוף. 

על כל אלה ברצוני להגיד לך תודה! לציין את הדיוק של הכנת המשחק, העמידה בלוחות הזמנים הקצרים, הסבלנות והמקצועיות, על הנכונות ללמוד את הנושא לעומק ועל התוצר הסופי המושלם שהותאם במדויק  לקהל…" 

מוטי שטרנשוס

מנהל תחנת הכח מרחבית צפונית – חברת החשמל

"חברים יקרים, העוסקים במלאכת התוכן, הבוקר נפתחה ממלכת הדינוזאורים בירושלים, ההסברים מדויקים, העיצוב מושך את העין ועשרות ילדים כבר פתרו את כתב החידה ונהנו, התגובות מעולות!

תודה רבה לכולם על החשיבה הכתיבה והעיצוב – התוצר מקסים…

יום מעולה והמון תודה על הכל!" 

שלומית עצבה-ברנע

רוצים גם תגובות כאלה? בועז 054-4270094

דוגמאות לתכנים של ניווטבע באירועים ובדיגיטל

ביצענו כתבי חידה והפקות ייחודיות בארועים גם לתנובה, שטראוס, גדות, כתר, סיטרואן, מנורה-מבטחים, שברולט, קבוצת ריינהולד כהן, הלמן אלדובי, אלמינדה, מיני ישראל, תערוכת הדינוזאורים, גילת לוויינים (באנגלית), BMC, GiantSteps, Nice, Pontis, SafeCharge, דלויט, ג'נרל אלקטריק ועוד

חידונים מיוחדים לפעילויות נוצרו עבור הקהילות והיישובים חיננית, בית חנן, בני ציון, אלומות, פרדסיה, כפר נטר, מגדל עוז ועוד

וכמובן יצרנו חידות בעשרות ארועי משפחות, בר מצווה, בת מצווה וימי הולדת

איך אנו מחברים את התוכן לארוע שלך?

מאפיינים את הפעילות עם בועז 054-4270094

ואז נמציא ונפיק כתבי חידה וכל מה שקשור לתוכן וניצור משחקים, תשבצים, חידות היגיון, אנאגרמות, חידות משולשים, חידון זיהוי תמונות וטריוויה, מסלולי מעבר בין מוקשים, צפנים, כתבי סתרים, קלפים, דגלים ופריטי שילוט, פאזלים, סודוקו ייחודי, מפות ואביזרים לכל מטרה ובפרט לכנסים, ימי כייף, משחקי "חפש את המטמון", חדרי בריחה וגיבושים…  ובסוף נפעיל את הכל ליצירת חוויה מלאה ומשמעותית למשתתפים!

אפשר לרכוש אצלנו את כתיבת החידות והפקת המשחקים גם ללא הפעלה שלנו באירוע – כמו שעשינו לבנק לאומי, ביטוח ישיר, תפרון, קופ"ח לאומית ועוד.

לאחר אישור ההצעה ממשיכים עם מחלקת התפעול והתוכן.