בדרכים

המטמון המתגלגל בכלי רכב פרטיים או רכבי חברה – מאיפה שתרצו לאן שתגידו

יוצאים ממשרדי החברה (למשל) ומנווטים בכבישי ישראל בעקבות מפות ורמזים ממקום למקום, מפצחים חידה פה וצופן שם, מתגברים על אתגרי או-די-טי בשטח ונהנים מכיבוד קטן במקום נוסף, מוצאים מטמון ופותרים חידות עד שמגיעים אל… הארוחה, התכנסות הסיום והמופע

בועז ישמח לתפור מסלול-משחק מקורי עבורך 054-4270094

כמה דוגמאות למשחקים מתגלגלים בדרכים

כבר ביצענו עשרות משחקים רכובים והרפתקות סלולריות (חלק מהוראות התנועה נשלחות בנייד) בטווחים משתנים ובמגוון כמעט אינסופי של תחנות עצירה ומשימות.

למשל: משחק מתגלגל עבור צוות של אמדוקס ממשרדיהם ברעננה ועד מבשלת הבירה בגולן.

גיא ביטון הפקת ארועים לקח את מחלקת הייצור של חברת החשמל בכלי רכב פרטיים מהמלון באצבע הגליל דרך עמק הירדן ורמת הגולן לסיבוב גדול שהסתיים בקייאקים על הירדן.

מנהלי פספורט כארד יצאו (באדיבות סנס-פרו) להרפתקה סלולרית תחרותית מאיירפורט סיטי למצפה רמון. 

אנשי אלומות ספרינט יצאו ממשרדיהם בהרצליה ולאחר יום גדוש משימות במקומות שונים סיימו את המשחק בצפת בהפעלה שאורגנה עם חברת ההפקה אוריתה.

שני משחקי תנועה סלולריים נערכו לצוות קאדילק בישראל (תודה כפולה לרונן רייבנבך הפקות) להיכרות עם דגם חדש. כל משחק החל מאולם התצוגה של קאדילק בהרצליה פיתוח, עבר דרך מספר אתרים בשרון ונגמר בזכרון יעקב.

ובסתיו הופעלו אנשי שברולט בשלושה משחקי מירוץ רבי משימות ממטה החברה בלוד ועד למסעדה בזכרון.

משחק מתגלגל הותאם גם לאורחי בר מצוה מניו יורק והארץ שהופעלו באנגלית ממלון קרלטון בת"א ועד למסעדה בקיסריה (ותודה לחברת טובה ואלד).

מה כתב מעוז מנהל המותג של קאדילק?

"רונן חן ובועז, תודה רבה על היום. 

הצלחתם להיכנס לי לראש וליישם את שאיפותיי. 

רונן כל הכבוד על הירידה לפרטים והרמה הגבוהה."

 

ובעקבות הרפתקה סלולרית להפניקס מהמשרדים ועד לנופש בכנרת:

"תודה רבה בועז, בהזדמנות זו גם לומר כל הכבוד ותודה!! על מקצועיות בלתי מתפשרת. היה פשוט תענוג לעבוד אתכם, תמסור תודתנו גם לחן היקר. מקוות לשיתופי פעולה נוספים ורבים בהמשך…"

שבוע נפלא, ימית וחגית עדן הפקת אירועים 

מחפשים משחק מירוץ רכוב? 054-4270094